19.4 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
- Sponsor gjeneral -

"SPORT"

ShowBiz

Egzonës po i bën mirë pushimi, shfaqet në top-formë

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur. Janë paraqitjet e saj plot stil...

Teknologji

5 përfitimet shëndetësore që merrni nga birra

Shkenca ka radhitur disa nga arsyet përse birra është e shëndetshme për ju, transmeton lajmi.net. Ndiqini ato më poshtë: 1. Birra iu bën të jetoni më...

Vaksina që premton se do të shërojë kancerin

Shkencëtarët janë duke u përgatitur për testimin e një tablete, e cila do të trajnojë sistemin imunitar të njohë dhe të sulmojë qelizat e...
- Sponsor gjeneral -

LifeBizare

- E Sponsoruar -
0FansaPëlqeje

Lexoni edhe këto...

Martohet Nihani, nuse më të bukur nuk keni parë moti

Ajo është një aktore shumë e ëmbël. Aktorja turke, Neslihan Atagul, u bë e njohur me rolin e saj si “Nihani” te seriali shumë i...
- E Sponsoruar -

Receta për gatime