29.1 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
- Sponsor gjeneral -

"SPORT"

ShowBiz

Mimoza shokon fansat, shfaqet pa pikë grimi

Ajo gjithmonë ka qenë e dashur nga publiku . Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Për...

Teknologji

Këtë sëmundje e paralajmrojnë thinjat në moshë të hershme

Kjo gjë ndodh zakonisht në të 30-at, por nuk do të thotë që një 20-vjeçare mund të mos ketë thinja. Përpos melaninës, janë disa...

Këto janë shenjat që tregojnë se jeni prekur nga sëmundja e mëlçisë

Ndodhë shpesh që mund të keni probleme në këtë organ të rëndësishëm të trupit, por nuk e dini se në fakt trupi juaj ju...
- Sponsor gjeneral -

LifeBizare

- E Sponsoruar -

Lexoni edhe këto...

KE merr vendim rreth kërkesës për anulimin e vizave për Shqipërinë

KE refuzon kërkesën e Holandës për anulimin e vizave për Shqipërinë. Komisionin Evropian refuzoi kërkesën e qeverisë holandeze për të rivendosur regjimin e vizave me...
- E Sponsoruar -

Receta për gatime