27.3 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
- Sponsor gjeneral -

"SPORT"

ShowBiz

Dafina shfaqet nga Ibiza, zbulon trupin e saj të mbushur me…!

Është ndër këngëtaret me joshëse në estraden shqiptare. Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka...

Teknologji

Rrini vonë duke shikuar filma? Mund të vuani nga ky problem shëndetsor

Shkenctarët besojnë se ata të cilët qëndrojnë deri natën vonë kanë më shumë gjasa që të kenë spermë jo të shëndetëshme, dhe janë më...

Postimet ne Facebook ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore

Postimet që i bëjnë njerëzit në Facebook mund të jenë më të dobishme në parashikimin e gjendjes shëndetësore, sesa informacionet tradicionale demografike, kjo nga...
- Sponsor gjeneral -

LifeBizare

- E Sponsoruar -
0FansaPëlqeje

Lexoni edhe këto...

Shqipëri-Moldavi/ Reja tregon formacionin, tani kemi një skuadër të vërtetë

Trajneri i kombëtares, Edy Reja, është paraqitur sot para gazetarëve për të folur në prag të sfidës kundër Moldavisë e cila pritet të zhvillohet...
- E Sponsoruar -

Receta për gatime