27.3 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
- Sponsor gjeneral -

"SPORT"

ShowBiz

Soni Malja po shoqërohet në pushime nga një mashkull, ky detaj...

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen. Përveç zërit,...

Teknologji

Rrini vonë duke shikuar filma? Mund të vuani nga ky problem shëndetsor

Shkenctarët besojnë se ata të cilët qëndrojnë deri natën vonë kanë më shumë gjasa që të kenë spermë jo të shëndetëshme, dhe janë më...

Postimet ne Facebook ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore

Postimet që i bëjnë njerëzit në Facebook mund të jenë më të dobishme në parashikimin e gjendjes shëndetësore, sesa informacionet tradicionale demografike, kjo nga...
- Sponsor gjeneral -

LifeBizare

- E Sponsoruar -
0FansaPëlqeje

Lexoni edhe këto...

A e keni ditur ? Kjo këngëtare është vajza e tezës...

Genta Ismaili, ka rrëfyer një sekret. Në Kosovë më shumë se çkado kemi këngëtar e këngëtare, shumica në një konkurrencë të ashpër me njëri tjetrin,...
- E Sponsoruar -

Receta për gatime