Ballina Lajme nacionale Parashikimi i motit për nesër

Parashikimi i motit për nesër

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë  mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi 1-5 m/s./21Media 

The post Parashikimi i motit për nesër appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----