Ballina Lajme nacionale Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

“Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriperëndimit”, thuhet në njoftim.

The post Parashikimi i motit appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----