27.3 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
- Sponsor gjeneral -

"SPORT"

ShowBiz

Dafina shfaqet nga Ibiza, zbulon trupin e saj të mbushur me…!

Është ndër këngëtaret me joshëse në estraden shqiptare. Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka...

Teknologji

Rrini vonë duke shikuar filma? Mund të vuani nga ky problem shëndetsor

Shkenctarët besojnë se ata të cilët qëndrojnë deri natën vonë kanë më shumë gjasa që të kenë spermë jo të shëndetëshme, dhe janë më...

Postimet ne Facebook ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore

Postimet që i bëjnë njerëzit në Facebook mund të jenë më të dobishme në parashikimin e gjendjes shëndetësore, sesa informacionet tradicionale demografike, kjo nga...
- Sponsor gjeneral -

LifeBizare

- E Sponsoruar -
0FansaPëlqeje

Lexoni edhe këto...

Kjo është pasuria e Labinot Tahirajt

Edhe deputeti Labinot Tahiraj ka treguar pasurinë e tij. Deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë kundër Korrupsionit. Me...
- E Sponsoruar -

Receta për gatime