Ballina Lajme nacionale Zyrtari i VV-së ‘godet’ fort Kadri Veselin

Zyrtari i VV-së ‘godet’ fort Kadri Veselin

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zyrtari i VV-së e ka quajtur baba të korrupsionit Kadri Veselin.

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani ka debatuar me Avni Bytyçin, këshilltar i Kadri Veselit, rreth nismës së këtij të fundit për luftën kundër korrupsionit.

Zogiani ka thënë se nuk mund ta vjedhësh një popull për vite të tëra, dhe pastaj të kthehesh e ta luftosh korrupsionin.

“Duhet me pas turp përnjëmend”, ka thënë Zogiani, shkruan Gazeta Express.

Ndërkohë kur Bytyçi ia ka përmendur nënshkrimin e “Paktit të Veselit”, në luftën kundër korrupsionit, Zogiani ka pyetur se me kë të nënshkruaj marrëveshje , duke cilësuar Veselin si ‘babën e korrupsionit”

“ me kënd me nënshkrua marrëveshje, me babën e korrupsionit a ?” ka thënë Zogiani

---- ----
----
----- ----
-----