Ballina Showbiz Zyrtare: Zbulohet data e rikthimit të “Friends”

Zyrtare: Zbulohet data e rikthimit të “Friends”

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Seriali legjendar “Friends” do të rikthehet për publikun në HBO Max, më datë 27 maj të këtij viti.

Datën zyrtare e ka dhenë një ndër aktoret kryesore Jennifer Aniston përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it.

“Eshtë zyrtare! Premiera e Friends do të jepet në 27 maj në HBO Max. A mund të jemi më të emocinuar se kaq?”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Ndërkohë deri më tani dihet se Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt Le Blanc, Lisa Kudrow, David Schëimmer dhe Mattheë Perry, nuk do të luajnë bazuar mbi një skenar apo karakteret që jemi mësuar t’i shohim përgjatë viteve./abcnews.al

The post Zyrtare: Zbulohet data e rikthimit të “Friends” appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----