Ballina Sport Zyrtare/ Luis Muriel firmos me Atalantën

Zyrtare/ Luis Muriel firmos me Atalantën

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luis Muriel është sulmuesi i ri i Atalantës. Klubi bergamask ka njoftuar zyrtarisht se lojtari kolumbian është pjesë e tij.

Në pronocimin e parë ai u shpreh: “Unë jam shumë i lumtur dhe entuziast që më besuan, që nga presidenti e deri te trajneri. Është një ndjenjë unike. Jam gati të filloj dhe mezi po pres”.

Lojtari 28-vjeçar ka nënëshkruar një kontratë 4-vjeçare me klubin e ri dhe do të mbajë fanellën me numër 9.

The post Zyrtare/ Luis Muriel firmos me Atalantën appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----