Ballina Sport ZYRTARE/ Luca Zidane largohet nga Reali i Madridit

ZYRTARE/ Luca Zidane largohet nga Reali i Madridit

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luca Zidane, djali i trajnerit Zinedine Zidane, është larguar nga Real Madrid.

Portieri i talentuar sezonin e ri do të veshë fanellën e Racing Santander e cila ka arritur marrëveshjen e huazimit me Real Madridin që zotëron kartonin e 21-vjeçarit.

Largimi i përkohshëm i 21-vjeçarit do të thotë se Thibaut Courtois dhe Keylor Navas do të jenë portierët kryesorë te “Los Blancos”.

The post ZYRTARE/ Luca Zidane largohet nga Reali i Madridit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----