Ballina Sport ZYRTARE/ Atletico Madrid firmos me lojtarin e Portos

ZYRTARE/ Atletico Madrid firmos me lojtarin e Portos

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Skuadra madrilene ka njoftuar se ka arritur marrëveshjen me mesfushorin,29-vjeçar,Hector Herrera.

Sezonin e kaluar futbollisti, ka qenë pjesë e Portos, me të cilët ka përfunduar bashkëpunimin më 30 qershor, dhe do t’i bashkohet Ateltico Madridit si një lojtar i lire.

Meksikan ka firmosur një kontratë tre-vjeçare me “Los Colchoneros”.

The post ZYRTARE/ Atletico Madrid firmos me lojtarin e Portos appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----