Ballina Lajme Zv/kryetari Musliu: Sot filluan punimet për rregullimin e kanalizimit tek lagjia e...

Zv/kryetari Musliu: Sot filluan punimet për rregullimin e kanalizimit tek lagjia e Hajredinve në Osllar

730
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Përmisimi i infrastrukturës në komunën e Bujanocit po vazhdon në gjitha fshatrat dhe qytetin e Bujanocit.

Sot punimet filluan në fshatin Osllar, përkatësisht në lagjen e Hajredinve ku të pranishëm ishte Kryetari Arifi sëbashku me zv/kryetarin Musliu.

“Sot filluan punimet për rregullimin e kanalizimit tek lagjia e Hajredinve.
Ky projekt për lagjen në fjalë është më i rëndësishmi prandaj kam dhënë një kontribut të pakursyer për realizimin e tij.
Për banorët e kësaj lagje kam një respekt të veçantë sepse në këtë lagje jetoi Bejxhet Hajredini” tha zv/kryetari i komunës së Bujanocit, Shqiprim Musliu.

---- ----
-----