Ballina LifeBizare Zotërojnë shumicën e pasurive botërore, njihuni me 15 multimiliarderët (FOTO)

Zotërojnë shumicën e pasurive botërore, njihuni me 15 multimiliarderët (FOTO)

15
SHPËRNDAJE

Për njerëzit më të pasur në botë kjo javë ka qenë shumë e mirë. Bloomberg raporton se të ardhurat e tyre janë arritur këtë javë, pavarësisht tensioneve në tregtinë globale.

Bill Gates, Jeff Bezos dhe Bernard Arnault dominojnë listën në tre vendet e para, ndërkohë që në fotogaleri do të gjeni edhe 15 njerëzit më të pasur në botë.