Ballina Lajme nacionale Zjarr i madh në Fushë Kosovë, kjo është arsyeja

Zjarr i madh në Fushë Kosovë, kjo është arsyeja

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një zjarr i madh është ndezur në një deponi të mbeturinave në Fushë Kosovë.

Raportohet se nga flaka e madhe e zjarrit është duke u rrezikuar një objekt biznesor afër tij, shkruan lajmi.

Zjarrëfikësit dhe policia kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Për momentin nuk dihet shkaktari i zjarrit dhe nëse zjarri ishte i qëllimshëm.

---- ----
----
-----
-----