Ballina Lajme nacionale Zhduket një vajzë në këtë komunë të Kosovës, ky është rrëfimi i...

Zhduket një vajzë në këtë komunë të Kosovës, ky është rrëfimi i familjes së saj

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rastet e zhdukjes në vendin tonë janë bërë mjaftë të shpeshta kohëve të fundit.

Një vajzë është larguar nga shtëpia dhe familja nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Rastin ka ndodhur në Lipjan dhe e zhdukura është raportuar nga vëllai i saj i cili rastin e ka lajmëruar të dielën, ndërkaq ka thënë se motra e tij është larguar nga shtëpia para dy ditësh.

Ndërsa, policia në raportin 24 orësh ka thënë se rasti është duke u hetuar.

---- ---- ----
-----