Ballina Lajme nacionale Zhduket një femër në Ferizaj

Zhduket një femër në Ferizaj

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fenomeni i zhdukjes së personave, është bërë shumë i përhapur edhe në vendin tonë.

Gjatë ditës së djeshme është raportuar për zhdukjen e një femre nga Komuna e Ferizajt.

----

Sipas raportit të policisë, nëna e saj e ka lajmëruar rastin në polici, ku sipas saj ajo është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj.

----- ----