Ballina Lajme nacionale Zhduket një djalë në Pejë, vëllai kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Zhduket një djalë në Pejë, vëllai kërkon ndihmë për gjetjen e tij

27
SHPËRNDAJE

Zhduket një djalë nga Peja.

Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në qytetin e Pejës.

Në raportin e PK-së theksohet se në rrugën “Gazmend Zajmi” një person është ankuar se vëllai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Ankuesi mashkull K- shqiptar raporton se vëllai i tij viktima mashkull K- Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raport.