Ballina Lajme nacionale Zhduken nënë e bijë në këtë vend të Kosovës

Zhduken nënë e bijë në këtë vend të Kosovës

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë shtuar kohëve të fundit rastet e zhdukjeve në vendin tonë.

Nëna dhe vajza e saj janë raportuar si të zhdukura në Podujevë.

Sipas raportit të Policisë, rasti është duke u hetuar.

“Më 08.06.2019 ankuesi mashkull K-Shqiptar, ka informuar se e bija e tij së bashku me të bijën e saj të dy viktima femra K-Shqiptare janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre. Rasti është duke u hetuar”

---- ---- ----
-----