Ballina Sport Zhbllokohet rezultati, Balaj shenon ndaj Andores

Zhbllokohet rezultati, Balaj shenon ndaj Andores

7
SHPËRNDAJE

Zhbllokohet rezultati në Shqipëri-Andorra që në minutën e gjashtë me gol të Bekim Balajt.

Pasimi u dhurua nga Odise Roshi dhe shkodrani nuk fali me kokë.

Ky është goli i dytë për sulmuesin në këto eliminatore.

The post Zhbllokohet rezultati, Balaj shenon ndaj Andores appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.