Ballina AKTUALE Zgjedhjet 2020: Certifikohet Lista “Partia për Veprim Demokratik – Driton Rexhepi” me...

Zgjedhjet 2020: Certifikohet Lista “Partia për Veprim Demokratik – Driton Rexhepi” me numrin 6 për zgjedhjet lokale.

713
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Partia për Veprim Demokratik dega në Bujanoc, përmes rrjetit social facebook ka informuar opinionin, se sot është certifikuar lista e PVD-së e quajtur “Partia për Veprim Demokratik – Driton Rexhepi” .

Lista në fjalë në zgjedhjet lokale do ta bartë numrin 6 për zgjedhjet lokale.

----

PVD në Bujanoc do të marrë pjesë me moton “Bashkë Mundemi”.

Vlen të ceket se pas shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme në shtetin Serb, nesër do të shqyrtohet anulimi apo shtyerja e datës së zgjedhjeve lokale dhe parlamentare.

----- ----