Ballina Lajme nacionale Zëvendësministri Burim Ramadani shëtitë për Bajram me veturë zyrtare

Zëvendësministri Burim Ramadani shëtitë për Bajram me veturë zyrtare

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Keqpërdorimi i veturave zyrtare po vazhdon edhe në ditën e Bajramit.

Zëvendësministri i Forcës së Sigurisë së Koosvës është parë duke shëtitur me veturë zyrtare për festën e Kurban Bajramit.

Gazetari i ORAinfo raporton se Ramadani u pa në veturë në të cilën nuk ishte i vetëm dhe po e voziste një shofer.

Kjo tregon se keqpërdorimi i veturave zyrtare vazhdon edhe në ditë festash./ORAinfo/

---- ---- ----
-----