Ballina Showbiz “Zero gravitet”, Romeo ndan momentin më të veçantë me Jonidën dhe na...

“Zero gravitet”, Romeo ndan momentin më të veçantë me Jonidën dhe na la pa fjalë (FOTO)

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar, si nga mediat, ashtu dhe nga publiku.

Dyshja nuk i kursejnë fotot së bashku në rrjete sociale, duke treguar se janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit. Foton më të fundit e ka publikuar Romeo. Ai dhe Jonida shihen pranë një motorri, me kaskat mbrojtëse në kokë.

Romeo po e mban Jonidën në krahë dhe fotoja ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve. “Zero gravitet”, ka shkruar ai krahas fotos.

FOTO:

The post “Zero gravitet”, Romeo ndan momentin më të veçantë me Jonidën dhe na la pa fjalë (FOTO) appeared first on Lajme.al.

---- ----
----
-----
-----