Ballina Showbiz ‘Zemër e madhe’, nusja e vëllait të Edonës me fjalë të veçanta...

‘Zemër e madhe’, nusja e vëllait të Edonës me fjalë të veçanta për kunatën

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës muzikore që një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka qenë shumë aktive, përcjell ORAinfo.

Duket se po aq e dashur është edhe nga familja e saj e sidomos nga nusja e vëllait, Erxhina.

Ajo sot ka publikuar një foto të Edonës e si mbishkrim ka vënë një dedikim për kunatën./ORAinfo/

---- ----
-----