Ballina Sport Zbulohet shuma e çmendur/ Ronaldo e ‘paguan’ Georginën, ja sa i jep...

Zbulohet shuma e çmendur/ Ronaldo e ‘paguan’ Georginën, ja sa i jep në muaj (FOTO)

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pasi u bë lajm në media për pjesëmarrjen e saj në Festivalin e Sanremo ku ishte një nga prezantueset e festivalit, Georgina Rodriguez, vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe në Spanjë.

Partnerja e futbollisti të njohur, Cristiano Ronaldo është një nënë e përkushtuar e fëmijëve të saj me portugezin, por ajo edhe “paguhet” për këtë.

Telecinco” ka zbuluar se sa është shuma që Georgina merr nga Cristiano çdo muaj për shpenzimet e saj dhe për të kujdesur për fëmijët e tyre.

Shuma që ajo merr nga futbollisti i Juventusit shkon nga 50,000 në 100,000 euro.

---- ----
----
-----
-----