Ballina LifeBizare Zbulohet sekreti i neveritshëm i Hitlerit/ Dëshirën e pështirë në shtrat ia...

Zbulohet sekreti i neveritshëm i Hitlerit/ Dëshirën e pështirë në shtrat ia plotësonte mbesa

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është zbuluar një dosje sekrete në lidhje me ish-diktatorin gjerman, Adolf Hitler.

Në këtë dosje shkruhet se ai kishte një dëshirë të neveritshme seksuale.

Hitleri preferonte që fermat të bënin jashtëqitjen, teksa ishin mbi të. Po ashtu në këtë dosje shkruhet edhe se ish-diktatori kishte një organ gjenital me përmasa shumë të vogla.

Kurse doktori  Walter C Langer, i cili  ka studiuar dokumentet thotë se Hitleri ishte koprofiliak,  një njeriu që eksitohet nga jashtëqitja.

Ai ka thënë:

Gjithashtu thuhet se ishte mbesa e atij, Geli Raubal ajo që ia plotësonte këtë fantazi seksuale.

Geli Raubal u gjet e vdekur dhe u tha se ajo kishte vrarë veten, por më vonë doli në dritë se ajo ishte qëlluar me armën e Hitlerit dhe u shtuan dyshimet se mund ta kishte vrarë vetë ish-diktatori.

Raubal i kishte rrëfyer edhe mikut të Hitlerit,  Otto Strasser për fantazitë e ish-diktatorit.

Otto Strasser u arratis nga vendi, pasi  kuptoi se Hitleri e kishte mësuar që sekreti ishte bërë publik.

 

---- ----
-----