Ballina Teknologji Zbulohet pamja e iPhone 12, kamera e fshehur poshte ekranit

Zbulohet pamja e iPhone 12, kamera e fshehur poshte ekranit

72
SHPËRNDAJE

Seria e iPhone 12 do të jetë shumë i veçantë. Seria e 12 e telefonave të prodhuar nga Apple do ta ketë një veçanti.

Kamera e përparme do të zhduket plotësisht nën ekran, duke u instaluar nën të.

Megjithatë këto për momentin janë vetëm hamendësime, por nga ajo që është njoftuar edhe më herët, iPhone 12 pritet të dallojë shumë nga iPhonet e mëparshëm.

Gjatë muajve në vazhdim do të bëhet e ditur për datën e nxjerrjes në treg dhe çmimin që do ta ketë.

The post Zbulohet pamja e iPhone 12, kamera e fshehur poshte ekranit appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.