Ballina Showbiz Zbulohet një foto e Mihrijes e shumë viteve më parë, nuk do...

Zbulohet një foto e Mihrijes e shumë viteve më parë, nuk do ta besoni si dukej

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ylli i Milani lojtari më i mirë për muajin dhjetor në Serie A

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

----

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Sonte ajo ka publikuar një foto të 9 viteve më parë, ku shihet se dukej shumë më ndryshe./ORAinfo/

Ylli i Milani lojtari më i mirë për muajin dhjetor në Serie A

Postimi Zbulohet një foto e Mihrijes e shumë viteve më parë, nuk do ta besoni si dukej u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----