Ballina Lajme nacionale Zbulohet identiteti i njërit nga personat që ndërroi jetë në aksidentin në...

Zbulohet identiteti i njërit nga personat që ndërroi jetë në aksidentin në Rahovec

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Numri i aksidenteve është shtuar shumë kohëve të fundit.

Dje në Bërnjak të Rahovecit ndodhi një aksident i rëndë trafiku ku mbetën të vdekur tre persona.

Dyshohet se shkaktarët e aksidentit janë mospërshtatja e shpejtësisë dhe tejkalimi në mënyrë të pasigurt.

Njëri nga të aksidentuarit që ka ndërruar jetë në aksidentin e djeshëm është Hilmi Lama nga Rahoveci, shkruan Reporteri.

Ai përshkruhet baba i mirë dhe i devotshëm për familjen dhe të afërmit e tij, një punëtor i madh dhe një udhëheqës i suksesshëm i një biznesi të vogël në qytetin e Rahovecit.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet me namazin e Ikindisë në varrezat e qytetit në Rahovec.

---- ----
----
-----
-----