Ballina Lajme nacionale Zbulohen detaje për vrasjen e shqiptarit në Islandë, Armando Beqirin e qëlloi...

Zbulohen detaje për vrasjen e shqiptarit në Islandë, Armando Beqirin e qëlloi një shqiptar

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Zbulohen detaje për vrasjen e shqiptarit në Islandë, Armando Beqirin e qëlloi një shqiptar

Vrasja e shqiptarit Armando Beqiri ende vijon të hetohet ne Islandë.

Shqiptarin Armando Beqiri, 7 ditë më parë në Islandë dyshohet se e ka vrarë një shqiptar, shkruajnë mediat në Reikjavik lidhur me ekzekutimin mafioz që tronditi vendin.

Policia deri tani ka arrestuar 10 persona, me origjinë nga Shqipëria, Lituania, Islanda, Estonia, Rumania, Portugalia dhe Spanja.

Disa jetojnë në Islandë dhe të tjerët jo, mes të arrestuarve janë dy gra.

Mediat vendase shkruajne se bazuar te informacionet nga hetuesit dyshimet janë se armën për vrasjen e shqiptarit e shkrepi pikërisht një bashkëkombës i tij.

Zbulohen detaje për vrasjen e shqiptarit në Islandë, Armando Beqirin e qëlloi një shqiptar
LajmiFundit.al

---- ---- ----
-----