Ballina LifeBizare Zbritje marramendëse të çmimeve të teknikës së bardhë në “NORA AS” Tetovë

Zbritje marramendëse të çmimeve të teknikës së bardhë në “NORA AS” Tetovë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Black Friday” edhe tek ne. Zbritje marramendëse të çmimeve të teknikës së bardhë në NORA AS Tetovë ( afër Xhamisë së Pashës ). Shpejtoni bleni…

----


Tetovë: Edhe një mundësi për subvencione për kondicionerë


Qytetarët e Tetovës do të mund të dorëzojnë edhe disa aplikime për subvencione për kondicioner, pasi mjetet e parapara për Read more


Ahmeti: Nuk është i pamundur koalicionimi BDI-LSDM për zgjedhjet lokale 2021


Kreu integrist në Click Plus deklaroi se koalicionimi mes BDI-së dhe LSDM-së, për zgjedhjet lokale të vitit 2021 nuk është Read more

The post Zbritje marramendëse të çmimeve të teknikës së bardhë në “NORA AS” Tetovë appeared first on ShqipMedia.

----- ----