Ballina Showbiz Zanfina sjell imazhe përvëluese nga banjo

Zanfina sjell imazhe përvëluese nga banjo

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zanfina Ismaili është ndër këngëtaret që pëlqehej shumë në kohën kur ishte aktive.

Tash e një kohë, ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, Zanfina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto nga banjo. E veshur me një fustan të bardh dhe provokuese, Zanfina shfaqet përvëluese. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----