Ballina Showbiz Zanfina Ismailit po i vjen ‘zheg’, pozon gjysmë lakuriq

Zanfina Ismailit po i vjen ‘zheg’, pozon gjysmë lakuriq

118
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka publikuar një imazh ku shfaqet tejet provokuese, shkruan GazetaBlic.

E veshur vetëm në një bodysuit, Zanfina po duket shumë joshëse.

Ajo ka ekspozuar gjoksin dhe linjat trupore.

Këngëtarja, ka marrë komente të shumta pozitive për linjat trupore të formësuara.

Ndryshe, Zanfina njihet për trupin e saj dhe shpesh herë publikon fotografi të tilla.

---- ----
-----