Ballina Showbiz Zanfina Ismaili shfaqet përvëluese nga plazhi i Ulqinit

Zanfina Ismaili shfaqet përvëluese nga plazhi i Ulqinit

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zanfina Ismaili është ndër këngëtaret që pëlqehej shumë në kohën kur ishte aktive.

Tash e një kohë, ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, Zanfina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi është në pushime në Ulqin dhe nga atje ka postuar një foto në rrjetet sociale.

E veshur me bikini, Zanfina ka ekspozuar linjat e saj joshëse. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----