Ballina Showbiz Zanfina Ismaili ndryshon stilin e flokëve, befason me pamjen

Zanfina Ismaili ndryshon stilin e flokëve, befason me pamjen

40
SHPËRNDAJE

Zanfina po duket bukur mjaftë bukur me stilin e ri.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Zanfina Ismaili tash e një kohë është distancuar nga angazhimet muzikore.

Zanfina në çdo paraqitje arrin të rrëmbej vëmendje me dukjen e saj, që kujdeset deri në detajin më të vogël.

Kur jemi te dukja, 33 vjeçarja me anë të një postimi në Instastory tregoi se ka ndryshuar stilin e flokëve.

Në këtë Imazh Zanfina shfaqet me balluke, dhe duket mjaft joshëse.