Ballina Showbiz “Zana” e “Familjes Moderne” lajmërohet nga Amerika, publikon foto të disa viteve...

“Zana” e “Familjes Moderne” lajmërohet nga Amerika, publikon foto të disa viteve më parë

162
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjehërr e re bëhet gati për të dal së bashku, Learta e Shyhretja po duken si të ishin motra

Yllka Gashi është aktorja që për vite ka qenë shumë aktive në filma e seriale shqiptare.

Ajo tani është shkëputur nga karriera në Kosovë për të shkuar në Amerikë ku jeton tani me burrin dhe vajzën e saj, shkruan ORAinfo.

Vjehërr e re bëhet gati për të dal së bashku, Learta e Shyhretja po duken si të ishin motra

Ndonëse është larguar që sa kohë, ajo nuk është harruar nga publiku dhe ende posedon shumë fansa.

Sonte ajo ka publikuar një foto të disa viteve më parë dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Vjehërr e re bëhet gati për të dal së bashku, Learta e Shyhretja po duken si të ishin motra

---- ----
----
-----
-----