Ballina Showbiz Zaimina Vasjari rikthehet në muzikë dhe mahnit me pamjen (FOTO)

Zaimina Vasjari rikthehet në muzikë dhe mahnit me pamjen (FOTO)

21
SHPËRNDAJE

Zaimina Vasjari ka entuziasmuar fansat me postimin e fundit. Këngëtarja ka bërë të ditur se do të rikthehet në muzikë pas 4 vitesh dhe ka zbuluar ‘look-un’ e saj.

Ajo është shfaqur me një kostum të verdhë që i shkon shumë me lëkurën e nxirë dhe ka marrë komplimente të shumta.

Nuk ka zbuluar më shumë detaje, por me siguri ky do të jetë një rikthim shumë i bujshëm.

FOTO:

The post Zaimina Vasjari rikthehet në muzikë dhe mahnit me pamjen (FOTO) appeared first on Lajme.al.

----- ----- ----- -----