Ballina Lajme nacionale Zaev paralajmëron mbledhje të dy qeverive

Zaev paralajmëron mbledhje të dy qeverive

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

 

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, ka paralajmëruar mbledhje ndër-qeveritare mes Kosovës dhe Maqedonisë.

Zaev ka deklaruar se kjo do të ndodhë posa të krijohen kushtet epidemiologjike.

Këtë  Zave e ka thënë në konferencën e përbashkët me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hotin  në Shkup./21Media

The post Zaev paralajmëron mbledhje të dy qeverive appeared first on RTV21.

---- ----
-----