Ballina Lajme nacionale Ymeri e pyet Devollin për Adem Grabovcin

Ymeri e pyet Devollin për Adem Grabovcin

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vizar Ymer e pyet Devollin se me çka të ka kërkuar Adem Grabovci me ia “lagë fytin”.

Kryesuesi i Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala, Visar Ymeri e ka pyetur pronarin e kompanisë “dardafone net”, Blerim Devollise me çka ka kërkuar Adem Grabovci t’ia lag fytin.

“Kur të ju thotë Adem Grabovci me ma ‘lagë fytin’, me coca-cola apo me çka”, ka thënë ai.

E Devolli është përgjigjur me zë të vogël duke mos u dëgjuar për medie.

---- ---- ----
-----