Ballina Showbiz Yllka vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj...

Yllka vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me pamjen

148
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Yllka Kuqi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

U bë e pëlqyer qysh nga fillimi dhe këngët e saj çdo herë u bënë vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Yllka është shumë e pranishme edhe në dasma e mbrëmje të ndryshme dhe përherë kujdeset për pamjen e saj.

Sonte, ajo ka shkuar në një festë e padyshim që gjithë vëmendjen mori fustani i saj transparent./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----