Ballina Showbiz Yllka veshi fustanin më interesant, befason me pozat provokuese

Yllka veshi fustanin më interesant, befason me pozat provokuese

39
SHPËRNDAJE

Yllka Kuqi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

U bë e pëlqyer qysh nga fillimi dhe këngët e saj çdo herë u bënë vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Yllka është shumë e pranishme edhe në dasma e mbrëmje të ndryshme dhe përherë kujdeset për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka qenë prezente në një dasmë, e atje veshi fustanin më interesant ndonjëherë.

Por, pozat e saj provokuese morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

-----