Ballina Showbiz Yllka po han drekën e Bajramit bashkë me burrin, shikoni si janë...

Yllka po han drekën e Bajramit bashkë me burrin, shikoni si janë zbukuruar sot

115
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Yllka Kuqi është një këngëtare tejet e përfolur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo hy në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

Yllka është shumë e pranishme edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka dalë bashkë me burrin dhe të veshur kaq bukur ata po e hanë bashkë drekën e Bajramit./ORAinfo/

---- ---- ----
-----