Ballina Showbiz Yllka nuk i ndahet vajzës, shikoni sa shumë është rritur ajo

Yllka nuk i ndahet vajzës, shikoni sa shumë është rritur ajo

64
SHPËRNDAJE

Ka kohë të gjatë se nuk e kemi parë në ekrane.

Aktorja Yllka Gashi ka qenë dhe vazhdon të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve shqiptare, shkruan Indeksonline.

Yllka tanimë ka krijuar familjen e saj, ajo me burrin dhe vajzën tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku shfaqet herë pas here.

Ajo së fundmi është paraqitur së bashku me vajzën e saj duke kaluar kohë në plazh, e duket se ato janë shumë të lumtura duke i shijuar rrezet e diellit.

Kujtojmë që pak ditë më parë Yllka ishte në Kosovë, ku mori pjesë në xhirimet e filmit ‘Zgjoi’ i cili pritet të lansohet së shpejti dhe të jetë një film mjaft i mirë.

-----