Ballina Showbiz Yllka ishte në ditëlindjen e nusës së Haradinajve, mori vëmendjen me fustanin...

Yllka ishte në ditëlindjen e nusës së Haradinajve, mori vëmendjen me fustanin e saj

57
SHPËRNDAJE

Yllka Kuqi është një këngëtare tejet e përfolur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo hy në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo.

E krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion, Yllka është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ishte e ftuar në ditëlindjen e Vesa Haradinajt, ku u duk tejet bukur e veshur në të bardha./ORAinfo/

-----