Ballina Showbiz Yllka Gashi prezanton familjen, këta janë prindërit e saj

Yllka Gashi prezanton familjen, këta janë prindërit e saj

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e njohur Yllka Gashi publikon foto me prindërit e saj.

Aktorja e njohur Yllka Gashi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Aktorja e njohur Yllka Gashi është e njohur me emrin si ‘Zana’ e serialit “Familja Moderne”, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse që një kohë të gjatë ajo qëndron larg profesionit të saj, aktivitet rreth jetës private nuk i ndal asnjëherë.

Së fundmi, ajo për ndjekësit e saj ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël, në prani të prindërve.
Kujtojmë, Yllka është e martuar dhe ka një vajzë.

---- ---- ----
-----