Ballina Showbiz Yllka Gashi po kalon pushimet në Kosovë, shfaqet pa pikë grimi

Yllka Gashi po kalon pushimet në Kosovë, shfaqet pa pikë grimi

13
SHPËRNDAJE

Ka kohë që atë nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Gashi, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është kthyer javëve të fundit në Kosovë.

Ajo së bashku me burrin dhe vajzën e saj, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në vendlindje.

Yllka, e cila për publikun është më shumë e njohur si ‘Zana’ e serialit “Familja Moderne”, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga vizitat që po realizon me familjarët e saj në Kosovë.

Nga imazhet, duket se aktorja e pëlqen shumë natyrën, teksa ka shfrytëzuar rastin që të vizitojë një pjesë të mirë të vegjetacionit të Kosovës.

Përndryshe, ajo është ambasadore e organizatës UNICEF, teksa ka vite që nuk është aktive në fushën e aktrimit.

-----