Ballina Showbiz Ylli i ‘Big Brother’ në hall, bllokohet mes sheikëve; nxjerr fotot dhe...

Ylli i ‘Big Brother’ në hall, bllokohet mes sheikëve; nxjerr fotot dhe ka një pyetje

128
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Koronavirusi i ka prishur planet edhe Chloe Khan, e cila nuk rri dot pa udhëtuar.

Banorja e “Celebrity Big Brother”, e cila po jeton në Dubai, ka postuar një Instastory ku shfaqet me maskë në aeroport, pasi i është anuluar fluturimi.

Bukuroshes britanike i është dashur më pas të kthehet në hotel, nga ku ka publikuar e irrituar një foto tjetër me valixhe në dhomë ku shkruan: “A ekziston me të vërtetë kjo gjëja korona apo çfarë?!”

---- ---- ----
-----