Ballina Sport Ylli i Barcelonës i përgjigjet djaloshit që tronditi rrjetin me videon mahnitëse

Ylli i Barcelonës i përgjigjet djaloshit që tronditi rrjetin me videon mahnitëse

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lionel Messi i ka quajtur mahnitëse veprimet e Arat Hosseini me topin, djaloshit të ri, i cili e bëri internetin të flasë për të me dedikimin që i bëri kapitenit të Barcelonës dhe Argjentinës.

Djaloshi iranian iu drejtuar yllit të Barcelonës duke shfaqur aftësitë të tij mahnitëse në një video në rrjetet sociale. Messi i është përgjigjur atij duke e falënderuar për dedikimin.

----

“Faleminderit Arat. Paske klas të vërtetë. Mahnitesh. Të përfaq”, shkroi Messi.

----- ----