Ballina Lajme nacionale Xhim Xhema i dhuroi 500 mijë dollarë Institutit Dole

Xhim Xhema i dhuroi 500 mijë dollarë Institutit Dole

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shenjë falënderimi për senatorin Bob Dole për mbështetjen e çështjes së Kosovës dhe shqiptare në përgjithësi

Biznesmeni shqiptaro – amerikan dhe veprimtari i çështjes kombëtare, Xhim Xhema dhuroi 500 mijë dollarë Institutit Dole pranë Universitetit Kansas.

----

Shenjë falënderimi për senatorin Bob Dole për mbështetjen e çështjes së Kosovës dhe çështjes shqiptare në përgjithësi.(E pergaditi-Halil MULA)./21Media

The post Xhim Xhema i dhuroi 500 mijë dollarë Institutit Dole appeared first on RTV21.

----- ----