Ballina Showbiz ‘Xhesika’ shfaqet me fustan transparent nga Dubai, kaq tërheqëse duket

‘Xhesika’ shfaqet me fustan transparent nga Dubai, kaq tërheqëse duket

57
SHPËRNDAJE

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është shumë e përfolur për paraqitjet e saj plot stil.

Këtë kohë, Xhesika po qëndron në Dubai.

E nga atje sot ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të transparent e me këtë ajo duke më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

-----